Про розгляд листа Житомирської ОДА Управління охорони здоров’я (53 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят третя сесія                                                            сьомого скликання

від  20.02. 2020 року

Про розгляд листа Житомирської ОДА

Управління охорони здоров’я

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Житомирської ОДА Управління охорони здоров’я від 23.01.2020р. за №23, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Додаток на 2020 рік до Програми розвитку охорони здоров’я Червоненської селищної ради на 2017-2020 роки, затвердженого рішенням 51 сесії від 23.12.2019р. та затвердити його в новій редакції.

2. В.о.головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради (Накрапас І.Г.) забезпечити лікарськими засобами Берладин Михайла Петровича жителя смт.Червоне.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                          Юрій Ящук