Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа відділу освіти та економічного розвитку про перерозподіл коштів  (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

  

Шістдесята сесія                                                                сьомого скликання

Від  23.09.2020 року

 

Про розгляд листа відділу освіти

та економічного розвитку

про перерозподіл коштів  

   

     Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист відділу освіти та економічного розвитку за № 72 від 08.09.2020року, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести перерозподіл коштів по закладах загальної середньої освіти в сумі 10800 грн. (десять тисяч вісімсот ) гривень з КЕВК 2250 «Видатки на відрядження» на КЕВК 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на проходження курсів підвищення кваліфікації при Житомирському обласному інституті післядипломної освіти для 24 (двадцяти чотирьох) педагогічних працівників. Дані зміни провести в межах запланованих бюджетних асигнувань.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

 

 

 

 

 Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК