Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа начальника управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

      

Дев’ятнадцята сесія                                                                                          сьомого скликання

від 14 березня 2017 року

 

Про розгляд листа начальника управління

праці та соціального захисту населення

Андрушівської РДА

                                              

     Заслухавши інформацію селищного голови Ящука Ю.В. та розглянувши лист начальника управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА від 03.02.2017 року за № 04-79/277 про виділення коштів на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян по Червоненській об’єднаній територіальній громаді для відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком», відповідно ст.26, ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

1. Виділити кошти в сумі 12000,00 грн. /дванадцять тисяч гривень/ для забезпечення відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» за надані послуги зв’язку та установку телефонів пільговим категорія громадян, які перебувають на обліку в ЄДАРП та проживають на території Червоненської об’єднаної територіальної громади.

2. Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 12000,00 грн. /дванадцять тисяч гривень/ до районного бюджету Андрушівського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                                   Ю.В. Ящук