Житомирська область, Бердичівський район

Про припинення права постійного користування земельними  ділянками (60 проєкт)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята  сесія                                                                    сьомого  скликання

від __ вересня 2020 рік

Про припинення права

постійного користування

земельними  ділянками

Керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Прохневського Валентина Івановича, який проживає за адресою  смт. Червоне вул. Лесі Українки 2 , про припинення права постійного користування земельною ділянкою, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою яка рахується за Прохневським Валентином Івановичем площею 0,10 га, за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства що розташована на вул. Матросова смт. Червоне .

2. Дана земельна ділянка площею 0.10 га. в т.ч. ріллі – 0.10 га. віднести до земель комунальної власності селищної ради.

3. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії Сокірко Т.В. селищної ради внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

Селищний голова                                                Юрій ЯЩУК