Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (37 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ 
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять сьома позачергова сесія                                                                            сьомого скликання
Від 09 жовтня 2018 ріку     

 

Про надання дозволу 
на розроблення проекту землеустрою 
щодо відведення земельної ділянки


     Розглянувши заяву гр. Бугайчука Володимира Васильовича та заслухавши інформацію спеціаліста — земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах населеного пункту смт. Червоне керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

     1. Надати дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бугайчуку Володимиру Васильовичу орієнтовною площею 0,15га.
     2. Дозволити гр. Бугайчуку В.В. замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу що вказана в пункті № 1 даного рішення. 
     3. У разі будь яких змін в площі згідно пункта № 1 даного рішення, виготовлена документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі. 
     4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома громадянина, щодо виконання пунктів 1,2,3, цього рішення.

 

Селищний голова                                    Ю.В.Ящук