Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Червоненської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Червоненської селищної ради на 2020 рік»

Проект рішення Червоненської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Червоненської селищної ради на 2020 рік» розроблено фінансовим відділом та відділом економічного розвитку, інвестицій та інформації апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

Мета проекту: встановлення на території Червоненської селищної ради ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві та у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

– в мережі Інтернет http: http://chervonenska-gromada.gov.ua;

– у фінансовому відділі Червоненської селищної радиАндрушівський район, смт. Червоне, вул. Миру, 28, тел.4- 62-97;

у відділі економічного розвитку, інвестицій та інформації Червоненської селищної ради: Андрушівський район, смт. Червоне, вул. Миру, 28.

 

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  chervone_rada@ukr.net  впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Червоненської селищної ради в мережі Інтернет.