Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Положення

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Одинадцята сесія                                                              восьме скликання

20 серпня 2021 року №265

 

Про затвердження Положення про

«Центр надання адміністративних послуг»  

Червоненської селищної ради в новій редакції

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою приведення у відповідність чинному законодавству діяльності Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:  

                                                         

1. Затвердити Положення про «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради» в новій редакції, згідно з додатком  до цього рішення.  

2. Пункт 1 рішення Червоненської селищної ради від 22.08.2017р. «Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Червоненської селищної ради в новій редакції» вважати таким, що втратив чинність. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування. 

 

 

Селищний голова                                                              Юрій ЯЩУК

 
 

 

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішення ___ сесії Червоненської

cелищної ради 8 скликання

від _______. 2021 року 

 

 

Положення

про «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської cелищної ради

 

1. Центр надання адміністративних послуг Червоненської cелищної ради (далі – Центр) є постійно діючим робочим органом Червоненської селищної ради, в якому надаються адміністративні послуги згідно з переліком,