Житомирська область, Бердичівський район

до розпорядження селищного голови

від 07.12.2020  № 72/1

про проведення конкурсу

Відповідно до розпорядження Червоненського селищного голови від 07.12.2020 р. №72/1, Червоненська селищна рада, яка розташована у смт. Червоне Бердичівського району Житомирської області, по вул. Миру, буд. 28 (тел. 04136 4-61-54) оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Червоненської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом-юрисконсультом І категорії за вищевказаним телефоном або на особистому прийомі у адмінприміщенні селищної ради за вищевказаною адресою.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах  державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років; вільне володіння українською мовою; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу та оприлюднення цього оголошення на офіційному сайті Червоненської селищної територіальної громади до 05.01.2021 включно.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Червоненської селищної ради, такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (форма, затверджена наказом Мінстату від 26.12.95 р. № 343)
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, за наявності: підвищення кваліфікації,присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).