Житомирська область, Бердичівський район

Новини

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники Центру надання соціальних послуг Червоненської селищної ради

Дата створення: 16:12 01.11.2017

У першу неділю листопада професійне свято відзначили працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує.

До Дня працівника соціальної сфери!

Дата створення: 09:48 31.10.2017

Реалізації початкової фази Програми ЄС «U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг для населення»

Дата створення: 11:37 18.10.2017

11 жовтня в рамках реалізації початкової фази Програми ЄС «U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг для населення» до Червоненської ОТГ завітала начальник Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської районної державної адміністрації Балюк Альона Миколаївна та зустрілася в форматі «круглого столу» з головою Червоненської ОТГ Ящуком Юрієм Валентиновичем та представниками громади.

До Дня захисника України

Дата створення: 15:49 11.10.2017

Невдовзі відбудеться святкування Дня захисника України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Подарунки від "Паритету"

Дата створення: 16:12 06.10.2017

29 вересня 2017 року до нашої громади  вдруге завітала Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», яку представляли Наталія Тарасенко - голова організації, Олена Остапчук та робоча група Червоненської ОТГ. На даному заході  обговорювалося питання гендерної нерівності. Завдання робочої групи  донести до  кожного жителя громади інформацію, що кожна людина має рівні права незалежно від статі, раси, кольору шкіри чи віросповідання.

Дата створення: 15:17 05.10.2017

Дата створення: 13:38 21.09.2017

20.09.2017 р. в рамках реалізації Компоненту 2 та робочого візиту «Створення центрів надання адміністративних послуг і підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза) Програми ЄС «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»  до Червоненської ОТГ завітали регіональні експерти Петро Макаренко, Тетяна Кіріллова та Олексій Колесников. Зустріч відбулася в форматі «круглого столу».

Навчання з написання міні-проектів

Дата створення: 14:50 15.09.2017