Житомирська область, Бердичівський район

Шкідливі звички

Дата створення: 11:18 21.03.2018

Отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби

Дата створення: 13:05 14.03.2018

Відповідно Постанови  КМУ від 7 лютого 2018 року № 107, якою затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»,  відділ агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації просить  підготувати журнал обліку фізичних осіб (за формою встановленою Мінагрополітики), в якому реєструвати власників тварин населених пунктів.

В Україні збільшено щомісячну грошову допомогу переселенцям

Дата створення: 11:32 13.03.2018

20 січня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка передбачає перерахунок та виплату допомоги для переселенців у підвищеному розмірі.  Постановою Кабінету Міністрів України №15 від 17 січня 2018 року внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

ШАНОВНІ ЖІНКИ !

Дата створення: 09:23 07.03.2018

ШАНОВНІ ЖІНКИ !

Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України інформує!

Дата створення: 10:23 06.03.2018

Шановні мешканці громади!!!

Обережно крижані бурульки!

Дата створення: 10:19 06.03.2018

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.      На дахах можна побачити величезні бурульки, які можуть травмувати людину і місця падіння яких нічим не огороджені.

Рейтинг фінансових спроможностей ОТГ

Дата створення: 16:55 01.03.2018

Дата створення: 14:41 26.02.2018

24-25 лютого в приміщенні районного Будинку культури проходив огляд – конкурс самодіяльної народної творчості «Полинь світами, рідна пісне». Творчі колективи нашої громади продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Теплими та щирими оплесками нагороджували глядачі виступи наших аматорів.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації інформує

Дата створення: 10:11 21.02.2018

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).