Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Радісна новина для дітей громади

Дата створення: 08:42 09.11.2017

     Кипить робота зі встановлення дитячого майданчика в центральній садибі Червоненської громади. Нагадую майданчик було придбано за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні  та Уряду Королівства Нідерландів та з ініціативи Громадської організації «Повір у себе» - голова ГО Сидоренко Лариса Олександрівна.

Формування національного типу особистості через залучення дітей до джерел народного мистецтва

Дата створення: 15:47 03.11.2017

1 листопада на базі дитячого навчального закладу «Горобинка» смт. Червоне відбувся семінар - практикум на тему «Формування національного типу особистості через залучення дітей до джерел народного мистецтва».

Створення центрів надання адміністративних послуг і підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування

Дата створення: 12:05 03.11.2017

30-31.10.2017 р. в рамках реалізації Компоненту 2 та робочого візиту «Створення центрів надання адміністративних послуг і підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза) Програми ЄС «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»  до Червоненської ОТГ завітали регіональні експерти Петро Макаренко, Стрижова Ала, Анатолій Ковтонюк та зустрілися в форматі взаємодії  «круглого столу» зі старостами ОТГ, посадовими особами  Червоненської селищної ради.

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники Центру надання соціальних послуг Червоненської селищної ради

Дата створення: 16:12 01.11.2017

У першу неділю листопада професійне свято відзначили працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує.

До Дня працівника соціальної сфери!

Дата створення: 09:48 31.10.2017

Реалізації початкової фази Програми ЄС «U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг для населення»

Дата створення: 11:37 18.10.2017

   11 жовтня в рамках реалізації початкової фази Програми ЄС «U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг для населення» до Червоненської ОТГ завітала начальник Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської районної державної адміністрації Балюк Альона Миколаївна та зустрілася в форматі «круглого столу» з головою Червоненської ОТГ Ящуком Юрієм Валентиновичем та представниками громади.