Житомирська область, Бердичівський район

Народні аматорські колективи громади вкотре підтвердили свої звання

Дата створення: 13:11 29.01.2018

26 січня 2018 року народний аматорський ансамбль «Надія» Червоненського центру дозвілля та зразковий аматорський фольклорний ансамбль «Веретенце», учасниками якого є юні таланти з Червоного, вкотре підтвердили свої звання у ході розширеного засідання колегії управління культури облдержадміністрації, яке відбулося у районному Будинку культури м. Андрушівка.

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Дата створення: 12:52 25.01.2018

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Профілактичне відпряцювання Миньковецької сільської ради

Дата створення: 08:19 18.01.2018

17 січня 2018 року працівниками Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житмирській області разом з представниками Управління соціального захисту населення Андрушівської РДА та сільським головою с. Миньківці задля попередження пожеж в житловому секторі та загибелі людей на них проведено профілактичне відпряцювання Миньковецької сільської ради. В результаті відпрацювання було здійснено 15 подвірних обходів та проведено інструктажі з 20 місцевими жителями щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті! Основна увага приділялася одиноким пристарілим особам та неблагополучним сім'ям! Також в рамках відпрацювання було проведено бесіду з учнями та вчителями Миньковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правил поведінки при вияаленні вибухонебезпечних предметів та правил поведінки на льоду та під час святкування Водохреща.

Проведено профілактичний рейд !!!

Дата створення: 12:43 16.01.2018

16 січня 2018 року працівниками Андрушівського РС УДСНС України у Житомирській області проведено профілактичний рейд на водоймах району під час якого було проведено бесіди з любителями зимової риболовлі, щодо правил поведінки на льоду. Також населенню було вручено листівки з інформацією про порядок дій у разі провалу під лід!

Обережно тонкий лід!

Дата створення: 15:59 12.01.2018

Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області попереджає, що для того щоб уникнути небезпечних ситуацій на льоду, необхідно пам’ятати:

Шановні громадяни! Будьте обережні при використанні піротехнічних виробів. Пам’ятайте, що тільки при дотриманні цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.

Дата створення: 14:11 05.01.2018

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема:

Обережно: вибухонебезпечні предмети! Дії у разі виявлення підозрілого предмету

Дата створення: 14:08 05.01.2018

Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.