Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Громада у Житомирській області хоче за 18 млн грн побудувати сонячну електростанцію, а прибуток від її роботи витрачати на екопроекти

Дата створення: 13:58 15.02.2018

Червоненська територіальна громада Житомирської області хоче за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) побудувати сонячну електростанцію, а прибуток від її роботи витрачати на екологічні проекти.

Шановні ветерани і учасники бойових дій на території інших держав!

Дата створення: 11:05 14.02.2018

Від імені жителів Червоненської громади  щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-річниці виведення військ з Афганістану!

Продовжується співпраця між Червоненською об’єднаною територіальною громадою та “Андрушівським бюро правової допомоги”

Дата створення: 12:47 09.02.2018

08 лютого 2018 року з метою налагодження співпраці та відповідно до укладеного меморандуму про співпрацю між Червоненською ОТГ та “Андрушівським бюро правової допомоги” начальником відділу Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги "Андрушівське бюро правової допомоги" Кривошей Катериною Валерієвною було здійснено прийом громадян на базі Центру надання адміністративних послуг Червоненської об’єднаної територіальної громади. Консультації надано двом громадянам.

Дошка ганьби он-лайн: в Україні запустили реєстр боржників аліментів

Дата створення: 12:01 09.02.2018

В Україні відкрито доступ до Єдиного реєстру боржників аліментів. Інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито судове провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців, потрапляє до цього реєстру.

Про самовільну вирубку дерев

Дата створення: 16:30 02.02.2018

Осінньо-зимовий період змушує частину громадян задумуватися над тим, чим опалювати власні домівки. Особливо актуальне це питання тепер, коли ціни на газ стали вкрай непривабливими. Тому єдиним оптимальним шляхом вирішення цього питання є придбання дров. Це місцевий енергетичний ресурс і він найближчий у наших умовах.

«Квіти у полі, там де Крути…»

Дата створення: 14:13 31.01.2018

«Квіти у полі, там де Крути…»