Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Команда Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла І місце у І великому квесті «Захисник природи»

Дата створення: 11:07 25.04.2018

Команда Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів була запрошена до фінального етапу

Громадська організація «Ла Страда-Україна»

Дата створення: 09:42 24.04.2018

Одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ПРОТИДІЯ злочинності серед неповнолітніх

Дата створення: 09:39 24.04.2018

Щороку зростає частка тяжких злочинів, які скоюють підлітки. Психологи стверджують, що діти стають дедалі жорстокішими, а їхні злочини – моторошнішими.

Робота в ОТГ, або як реалізувати себе в громаді?

Дата створення: 10:43 19.04.2018

Сьогодні, 18 квітня, у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулась відкрита лекція Дмитра Клименка, радника з комунікації Житомирського ЦРМС та Дмитра Медушевського, заступника голови Довбиської ОТГ на тему «Практика, стажування та працевлаштування молоді в громадах». Близько 80 студентів із історичного, іноземної філології, філологічного, соціально-психологічного, педагогічного факультетів отримали інформацію про впровадження реформи децентралізації та можливості для молоді в існуючих громадах.

До уваги нотаріусів

Дата створення: 08:52 17.04.2018

До уваги нотаріусів

Порядок подачі і розгляду обмежувального припису

Дата створення: 08:38 17.04.2018

Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», прийнятим 07.12.2017 р., який набув чинності з 07.01.2018 р. визначено організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Дата створення: 16:39 12.04.2018

12 квітня 2018 р. начальник відділу "Андрушівське бюро правової допомоги" Кривошей Катерина Валеріївна здійснила виїзний прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Червоненської об’єднаної територіальної громади. За правовою допомогою звернулись 2 особи, із питаннями, що стосувались земельного законодавства та медичної реформи.        До присутніх була доведена інформація про діяльність бюро правової допомоги та надані методичні рекомендації.    Також в в ході зустрічі, начальник відділу "Андрушівське бюро правової допомоги" розповіла про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета цієї зустрічі полягала не лише у тому, щоб проінформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати та надати чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.

З 01 квітня проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Дата створення: 12:05 12.04.2018