У Всесвітній день  читання вголос розглядалася тема про створення школи у Червоному, її історичний  розвиток

Дата: 09.02.2024 10:04

У Всесвітній день  читання вголос  на занятті  гуртка "Краєзнавство  і туризм "розглядалася тема про створення школи у Червоному, її історичний  розвиток. Учасникам гуртка були зачитані спогади учня до- та післяреволюційної школи, уродженця села Малі  Мошківці Макара Гребеня, які описані автором  Ярославом  Марищенком у  книзі "Червоне  і Малі  Мошківці поєднані навіки ".

З цікавістю  присутні  слухали про  правила  поведінки в школі, порядки тодішнього  навчання, жагу  до знань  дітей того часу.

Аріна Марусич продемонструвала своє уміння читання  вголос книги улюбленого дітьми письменника Всеволода Нестайка.

У рубриці "Історія одного  експоната" відвідувачі  ознайомилися в музеї зі світлиною, датованою 1900 роком , на якій зображено навчальний клас.  Звернена увага на те, що в руках учитель тримає скрипку і смичок. Це говорить про надання уроків  музики в  школі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)