Шановні жителі Червоненської селищної територіальної громади!

Дата: 30.10.2023 09:17

Розпочинається збір пропозицій до формування Програми економічного і соціального розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Це можуть бути питання, які стосуються будь-якої сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, економіки, інфраструктури, благоустрою та ін. Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Основною метою Програми економічного і соціального розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2024 рік. є створення умов для повноцінного функціонування громади, зокрема, через зростання добробуту і підвищення якості життя населення, забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.

Пропозиції просимо надавати до відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету за адресою: смт.Червоне, вул.Миру, 28 або на електронну адресу: chervone_rada@ukr.net до 01.12.2023 року.

Всі зібрані ініціативи будуть опрацьовані відділом соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету та за результатами розгляду будуть включені до Програми економічного і соціального розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Розбудуємо нашу громаду разом !

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)