Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Червоненської селищної територіальної громади

Дата: 19.10.2023 15:10
Кількість переглядів: 897

Фото без описуВ умовах сучасних глобальних викликів – зокрема безпекових, економічних, екологічних, демографічних, культурних та технологічних – актуальність та важливість стратегічного планування майже неможливо переоцінити. Незважаючи на війну, необхідно неперервно реформувати та розвивати сільські території. Інтенсивність та непередбачуваність змін у світовому середовищі вимагають від громад адаптивності, гнучкості та стратегічного підходу до планування майбутнього.

Стратегія розвитку Червоненської селищної територіальної громади має на меті створення системної, узгодженої та довгострокової візії розвитку, що враховує всі аспекти життєдіяльності громади. Вона не тільки вказує напрямки для досягнення стратегічних цілей, але й слугує інструментом для консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін: місцевої влади, громадськості, бізнесу та інших інституцій.
В Червоненській селищній територіальній громаді в смт. Червоне відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Червоненської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
В засіданні взяли участь члени робочої групи на чолі з сільським головою Юрієм Ящуком, експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізовується  за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Віталій Данкевич та жителі громади, які виявили бажання долучитися до її розробки. 

На другому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Червоненської селищної територіальної громади на період до 2027 року було зроблено наступні висновки: 
1) Громада володіє вигідним географічним розташуванням, розгалуженою економікою та земельними ресурсами, що сприятливі для агробізнесу. 
2) Існують значущі виклики, такі як фінансова залежність від окремих підприємств, недоліки у комунальній інфраструктурі та транспортному сполученні. 
3) Існує потенціал для розвитку туризму, який наразі залишається нереалізованим. 
4) Можливості для розвитку громади також пов'язані з геоекономічним положенням, інтеграційними процесами України в ЄС та державною підтримкою агропромисловості. 
5) Подальше застосування інструментів розвитку, пропонованих регіональною стратегією та децентралізаційними реформами, може стати каталізатором прогресу громади. 
6) Для досягнення збалансованого розвитку необхідно зосередитись на зменшенні слабких сторін громади, використовуючи її сильні сторони. 
7) Врахування всіх аспектів SWOT-аналізу допоможе формувати ефективну стратегію для подальшого росту та процвітання громади.

Розробка Стратегії розвитку громади здійснюється експертною підтримкою громадської організації «Ендшпіль» в рамках її проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненсько, Житомирської та Полтавської областей», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Цей захід не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь