У найближчі святкові вихідні правопорядок на Бердичівщині вартуватимуть поліцейських

Дата: 12.01.2023 12:29

У прийдешні вихідні у храмах громади  відбудуться релігійні богослужіння. Правоохоронці Бердичівського райвідділу нестимуть службу в посиленому режимі для забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян.

Попередньо, різдвяні богослужіння відбуватимуться лише у денну пору 7 січня. У нічний час, з 6 на 7 січня, відкритих для громадян відправ не заплановано.

Патрулі будуть наближені до храмів і максимальна увага правоохоронців буде зосереджена на забезпеченні громадського порядку у місцях релігійних заходів та поблизу культових споруд.

Поліцейські нагадують гостям та жителям Бердичівщини про безумовне дотримання комендантської години  з 00:00 до 05:00 ранку. У цей час цивільним заборонено перебувати на вулицях. Не ігноруйте сигнали повітряних тривог. Якщо почуєте сирени, поспішіть до найближчого укриття.

У разі запланованих поїздок власним автотранспортом у прийдешні вихідні, зверніть увагу на погодні умови та дорожню обстановку. ‼Обов’язково дотримуйтесь визначених правил безпеки.

Поліцейські Бердичівщини бажають всім світлого та спокійного Різдва!

Бердичівський районний відділ поліції

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)