Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів на території Червоненської селищної територіальної громади

Дата: 30.12.2022 12:09
Кількість переглядів: 58

 

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22   грудня  2022 року                            смт Червоне                                         № 90


Про тимчасову заборону використання 

піротехнічних виробів на території 

Червоненської селищної територіальної громади

 

Керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 7 листопада 2022 року № 757/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 16 листопада 2022 року №2738-ІХ, розглянувши лист заступника начальника  Відділу поліцейської діяльності №1 Бердичівського РВП ГУ НП в Житомирській області щодо посилення контролю та заборони використання та реалізації піротехнічної продукції під час новорічних та різдвяних свят на території Червоненської селищної ТГ,  з метою забезпечення стабільності і спокою на території населених пунктів громади, виконавчий комітет селищної ради 

ВИРІШИВ:

1. Заборонити фізичним та юридичним особам використовувати салюти, феєрверки та інші піротехнічні засоби на території Червоненської селищної територіальної громади до моменту закінчення новорічних та різдвяних свят.

2. Рекомендувати Відділу поліцейської діяльності № 1 Бердичівського РВП ГУ НП в Житомирській області вжити дієвих заходів щодо недопущення:

2.1. Використання на території населених пунктів Червоненської селищної територіальної громади салютів, феєрверків та піротехнічних засобів, приділивши особливу увагу територіям, прилеглим до підприємств ресторанного господарства.

2.2. Реалізації піротехнічних виробів у дрібнороздрібній торговельній мережі,  в магазинах, ринках та місцях незаконної торгівлі.

3. Власникам підприємств ресторанного господарства не допускати проведення відвідувачами салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів на територіях, прилеглих до підпорядкованих підприємств.

4. Заборонити суб’єктам господарської діяльності у сфері торгівлі продаж салютів, феєрверків та піротехнічних засобів.

5. Секретарю селищної ради Безноско Н.Б. оприлюднити  рішення на офіційному вебсайті громади та по можливості довести до відповідних суб’єктів господарювання.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С.

 

 

Селищний голова                                                                                 Юрій ЯЩУК


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися