Розпорядження селищного голови № 12

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11.04.2022                                      смт. Червоне                                      № 12

Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та Всеукраїнського дня благоустрою на території Червоненської селищної територіальної громади

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою території населених пунктів», враховуючи лист Міністерства розвитку громад та територій України від 02.04.2022 року № 7/9.4/3027-22, з метою підготовки до весняно - літнього періоду 2022 року та забезпечення належного санітарного стану на території Червоненської селищної територіальної громади після зимового періоду

1. Провести щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою "За чисте довкілля" на території Червоненської селищної територіальної громади з 11 квітня по 11 травня 2022 року.

2. Провести День благоустрою на території Червоненської селищної територіальної громади 15 квітня 2022 року , залучивши до участі депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету, представників громадськості.

3. Старостам відповідних старостинських округів Червоненської селищної ради на підпорядкованих територіях забезпечити здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, упорядкувати меморіальні комплекси та місця почесних поховань, а також провести заходи з озеленення, обрізання сухих гілок дерев тощо.

4. Рекомендувати мешканцям багатоквартирних будинків та приватного сектору забезпечити належне утримання прибудинкових територій.

5. Рекомендувати суб’єктам господарювання усіх форм власності постійно прибирати та утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію по периметру 10 м навколо своїх магазинів.

6. Спеціалісту І категорії відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Пилипу ГОЛОВАЧУ розмістити дане розпорядження на офіційному веб-сайті селищної ради та  довести до відома жителів селищної територіальної громади.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С.

Селищний голова                                                                  Юрій ЯЩУК