На Бердичівщині з початку року поліцейські припинили більше 20-ти фактів торгівлі безакцизними товарами

Дата: 16.02.2022 09:52

На території міста і району поліцейські проводять профілактичні заходи, спрямовані на недопущення нелегального обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема тих, на яких немає марок акцизного збору.

У поточному році працівники Бердичівського районного відділу поліції, у тому числі поліцейські відділів поліцейської діяльності № 1 м. Андрушівки та № 2 смт Ружина, провели понад 80 цільових рейдів, під час яких перевіряли місця стихійної торгівлі, ринки, магазини та сільські крамниці.

У результаті виявили та припинили понад два десятки порушень, а відтак оформили 18 адміністративних протоколів за статтею 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами…) КУпАП  та 3 - за статтею 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП, тобто торгівля без відповідних ліцензій та дозволів.

Так, у Бердичеві на території одного із місцевих ринків працівники сектору реагування патрульної поліції виявили 23-річну житомирянку, яка продавала тютюнові вироби та електронні сигарети без належних марок акцизу.  У продавчині поліцейські вилучили 400 пачок цигарок орієнтовною вартістю близько 1,5 тисячі гривень.

На Андрушівщині дільничні офіцери поліції припинили діяльність 4-х крамниць, де здійснювався роздрібний продаж як тютюнових виробів, так і алкогольних напоїв.

А у смт Ружині правоохоронці зафіксували, як місцева жителька у торгівельному кіоску продавала рідини у пластиковій тарі із характерним запахом алкоголю без будь-яких дозвільних документів.

У результаті рейдів працівники поліції вилучили 430 пачок цигарок та 16,5 літрів рідини із різким запахом спирту. Загальна сума нелегального товару становить майже 17 тисяч гривень.

Робота поліцейських у напрямку протидії незаконному обігу підакцизних товарів триває й надалі.

Бердичівський районний відділ поліції

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)