У Бердичеві поліцейські завершили розслідування спроби підкупу правоохоронців

Дата: 16.02.2022 09:50

Слідчі  Бердичівського райвідділу поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури оголосили жителю Чуднівщини про підозру у спробі підкупу правоохоронців. Обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до суду.

Інспектори сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу під час патрулювання на одній з вулиць райцентру зупинили автомобіль «Opel Astra» за порушення Правил дорожнього руху.

У ході спілкування із 53-річним керманичем інспектори помітили у чоловіка характерні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти відповідне освідування. За результатами медичного обстеження у водія легковика зафіксовано середній стан алкогольного сп’яніння.

За таких обставин поліцейські склали матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 130 (Керування транспортними засобами … особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння…) КУпАП. Під час оформлення документів водій, щоб уникнути відповідальності, запропонував правоохоронцям гроші.

Відтак факт пропозиції хабаря був задокументований слідчо-оперативною групою поліції, яка прибула на місце події.

Днями слідчі оголосили чоловікові про підозру у кримінальному діянні, передбаченому ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України та ознайомили з обвинувальним актом.

Нині відповідні матеріали направлені до суду.

За чинним законодавством подібні дії караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Бердичівський районний відділ поліції

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)