Велике будівництво на Житомирщині: оголошено тендер на реконструкцію північного обходу Житомира

Дата: 26.01.2022 08:32

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівнтцтво” продовжиться маштабне оновлення автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Наразі оголошено державну закупівлю послуг з реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачевe, Ужгород) на ділянці км 129,6 – км 151,73, Житомирська область. Коригування.

Ділянка пролягає між селами Глибочиця та Іванівка Житомирського району, загальна протяжність – 22 кілометри.

У 2022 році стартує відновлення проблемної ділянки однієї з найзавантаженіших транспортних артерій країни, траси М-06 Київ ? Чоп.

Реконструкція Північного обходу Житомира передбачає:

• Демонтаж дорожнього одягу на правому та лівому проїздах, транспортній розв’язці, примиканнях.
  • Демонтаж залізобетонних труб, дорожніх знаків.
  • Влаштування земляного полотна (укріплення тіла насипу, бокових каналів).
  • Заміну та ремонт залізобетонних труб, штучних споруд.
  • Влаштування очисних споруд.
  • Влаштування дорожнього одягу.
  • Укріплення узбіч, влаштування водоскидів, систем водовідведення, примикань.
  • Облаштування дороги.

Нагадуємо, що у жовтні 2020 року Укравтодор розірвав контракт на будівництво Північного обходу міста Житомир з підрядником «SINOHYDRO». Об’єкт фінансувався за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком. Будівельні роботи мали бути виконані протягом 2 років, однак за цей період та відведений подовжений термін підрядник виконав 50 % із передбаченого контрактом.

Фотозвіт з інспектування ділянки за посиланням: http://bit.ly/defects_M-06

Щоб захистити свої майнові права, Укравтодор скористався безумовною банківською гарантією, яку надав підрядник на суму 8 460 781,87 євро. Сума перерахована банком-емітентом на рахунок Укравтодору та буде використана для фінансування будівництва обходу м. Житомир. Після завершення усіх юридичних процедур, як і було обіцяно, оголошено новий тендер на реконструкцію обходу Житомира.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)