Дільничні офіцери Бердичівщини прозвітували перед громадами про результати своєї роботи

Дата: 24.01.2022 15:36

Упродовж січня у районі тривали зустрічі правоохоронців з активом місцевих громад. Поліцейські розповіли про свою діяльність у 2021 році, а також обговорили подальші плани для організації належної безпеки та правопорядку у населених пунктах Бердичівщини.

Нині у Бердичівському районі створено 9 територіальних громад (Гришковецька, Семенівська, Райгородоцька, Краснопільська, Швайківська, Андрушівська, Червоненська, Ружинська та Вчорайшенська), на території яких працюють дільничні офіцери поліції.

На ввірених територіях минулого року дільничні розглянули майже 2 тисячі звернень жителів Бердичівського району та припинили близько 4000 (3859) адміністративних правопорушень, у тому числі притягнули до адміністративної відповідальності понад 1000 громадян за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП, ще 30 жителів Бердичівщини - за порушення громадського порядку (ст. 173 КУпАП).

За вказаний період поліцейські на територіях своїх громад встановили причетних до вчинення понад 150 кримінальних діянь. Найчастіше це крадіжки, незаконне зберігання наркотиків або зброї чи боєприпасів, нанесення тілесних ушкоджень.

Також безпосередньо до дільничних офіцерів надійшло 285 повідомлень про насильство у сім’ях. Відтак після перевірки та припинення протиправних дій во</