24 грудня 2021 року та 04 січня 2022 року відбулися засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради.

Дата: 05.01.2022 09:26

На засіданнях було розглянуто матеріали адміністративних справ, що надійшли з відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Андрушівка) Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності жителів громади.

За результатами засідань жительку смт. Червоне притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1. ст.154 КУпАП (утримувала незареєстрованого собаку) та накладено штраф у розмірі 170,00 грн., жителя смт. Червоне – за ст.159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках (продавав піротехнічні засоби)) та накладено штраф у розмірі 51,00 грн.

Також було направлено на доопрацювання до відділу поліції два протоколи про адміністративні правопорушення щодо жителів с. Глинівці та с. Крилівка за ч.2 ст.156 КУпАП (продаж алкогольних напоїв неповнолітнім).

Адміністративна комісія закликає жителів громади дотримуватися чинного законодавства.

Секретар адміністративної комісії

Олександр САВЕНКО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)