UA Healthcare: Medical Technologies

Дата: 30.12.2021 09:00

З 23 по 27 січня 2022 року на павільйоні України в рамках Всесвітньої виставки “Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) відбудеться тематичний тиждень “UA Healthcare: Medical Technologies”.

Ключовими елементами програми передбачена низка важливих заходів для налагодження необхідних контактів, просування медичних товарів та послуг на світові ринки, а також розширення присутності української медичної галузі на ринках Близького Сходу, а саме:

• зустріч з Dubai Travel and Tour Agent Group при ТПП Дубая задля налагодження туристичного потоку до України у медичних цілях,
  • відвідування одного із провідних постачальників медичних послуг на території м. Дубай - Health and Medical Services Group,
  • відвідування вільної економічної зони (ВЕЗ) – Dubai Healthcare City (DHCC), яка є першою та найбільшою ВЕЗ у світі,
  • відвідування виставки ARAB HEALTH 2022, провідної медичної події на Близькому Сході, де представлені останні інновації в галузі охорони здоров’я.

Додатковою презентаційною можливістю стане створення англомовного електронного каталогу представників медичного сектору України, який діятиме на постійній основі.