Bідкриття новорічної ялинки громади

Дата: 30.12.2021 08:23

24 грудня, на святковий захід з нагоди відкриття новорічної ялинки громади,  поспішали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма.
Селищний голова Юрій Ящук  щиро привітав з  наступаючими новорічними та різдвяними святами  дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення.
Майданчик перед селищною радою  став містечком новорічних дійств, наповнився чарівною атмосферою Нового року, гомінким веселим сміхом дітлахів. Діти разом з Дідом Морозом та Снігуркою під веселу святкову музику водили хороводи, розповідали Діду Морозу новорічні вірші, свої бажання щодо подарунків на Новий рік.