Взяли участь в екоакції "Озеленення планети".

Дата: 30.10.2021 21:32

Фото без опису29-30 жовтня 2021 року учасниками проєкту «Озеленення Планети» реалізується акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу».

Мешканці Червоненської селищної територіальної громади активно долучились до участі в даній екоініціативі та озеленили території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Червонський» по вул. Озерна  та сквері  по вул. Миру в смт Червоне, Червоненського ліцєю, Великомошковецького, Глиновецького,  Забарського, Крилівського, Маломошковецького старостинських округів. Участь в акції взяли представники селищної ради, депутати, працівники бюджетної сфери громади в галузі освіти, культури, медицини та представники громадськості. Було висаджено сіянці червоного та черешчатого дуба, модрини,  сосни, ялини, клену у кількості 317 шт.

Учасники Акції стали частиною історії об’єднання людей по всьому світу, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Після закінчення Акції всі висаджені дерева в межах території нашої громади будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться  до висадки 100 млн дерев.