День Рятівника!

Дата: 17.09.2021 14:54
Кількість переглядів: 1957

17 вересня 2021 року селищним головою Ящуком Юрієм Валентиновичем разом із заступником селищного голови з питань виконавчих органів ради Болотіном Павлом Сергійовичем та спеціалістом з військового обліку та цивільного захисту населення Пасічник Галиною Леонідівною з нагоди професійного свята «Дня рятівника», було відзначено працівників 36 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Житомирській області за вагомий особистий внесок, високий професіоналізм і мужність, проявлені під час виконання завдань за призначенням, тісну співпрацю з Червоненською селищною територіальною громадою. Подяки та грошові нагороди вручили працівникам 36 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Житомирській області: командиру відділення Пронкіну Юрію Михайловичу, пожежному рятувальнику Хомченку Георгію Григоровичу, водію автотранспортних засобів Нечепі Миколі Анатолійовичу, командиру відділення Левчуку Віктору Едуардовичу.

Селищний голова додав: «Хочу подякувати за Вашу роботу, за те, що ви робите, за те, що люди відчувають, що ви є на своєму місці і коли трапляються пожежі, підтоплення і інші надзвичайні ситуації – ви приходите в першу чергу на допомогу нашим громадянам ризикуючи своїм життям.. Так, що я щиро вдячний за це від імені Червоненської селищної ради, виконавчого корпусу та депутатського корпусу».