Передумов для скасування карантину немає

Дата: 06.09.2021 15:57

Не заглиблюючись в історію вивчення епідемічних процесів та циклічність зростання захворюваності на вірусі інфекції серед населення акцентуємо увагу на особливості циркуляції вірусних захворювань в залежності від пори року. До 2019 року відмічалось виражене сезонне (осінньо-зимовий період) зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання (ГРВЗ). З початком 2020 року ми почали жити в новій реальності, до якої стрімко ввірвалось нове захворювання – гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, яка цілком відмінна по своїх властивостях розповсюдження від донині відомих, наслідками розповсюдження, якої стало значне збільшення смертності серед населення. Характерним для даного захворювання стала швидка мутація, яка призводить до стрімкого збільшення контагіозності,  охоплення захворюванням всіх вікових категорій т.ч. серед дітей та молоді), зменшення інкубаційного періоду.

За результатами проведеного аналізу епідемічної ситуації в регіонах, стану тестування на гостру респіраторну