23 серпня на території Червоненської громади було відзначено день прапора та 30 річницю незалежності України!

Дата: 03.09.2021 11:07

Фото без описуДень Незалежності - велике державне свято, яке громадяни нашої країни відзначають щорічно.

23 серпня на території Червоненської громади було відзначено день прапора та 30 річницю незалежності України.

Святкове дійство  розпочалося з підняття прапора  біля адмінбудівлі найменшими жителями громади  та привітанням селищного голови Юрія Ящука . Також жителів громади привітали вихованці ДНЗ «Горобинка» та учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Фото без описуГоловне свято відбулося в місцевому парку,   де жителів громади та гостей вітали  представники Бердичівської  районної адміністрації  в особі заступника голови Бердичівської РДА Вислоцької Катерини та  голови райради  Балянова Олекесандра, голови підрозділу «Всеукраїнського об’єднання  ветеранів» Дергая Анатолія, помічниця депутата Верховної  Ради України Богдана Кицака Олександра Ремінна.

Фото без описуВідбувся святковий концерт за участі місцевих аматорів.  Фото без описуПривітали жителів громади   учасники ансамблю  національного обряду «Родослав». Працювали різноманітні локації та виставки  народних умільців, частували смачними варениками, запашною юшкою  та різними смаколиками. Завершенням свята була дискотека та святковий салют.

З іншими фото подяк та виступів можна ознайомитись за наступними посиланнями:

З повагою.

Відділ освіти та економічного розвитку Червоненської ТГ