Мешканці Житомирщини можуть перевірити свої знання про місцеве самоврядування. Інтерактивний тест

Дата: 26.08.2021 15:36

Житомирське РВ АМУ пропонує цікавий тест на знання місцевого самоврядування. Опитування містить 10 запитань та дозволяє простежити в ретроспективі шлях місцевого самоврядування. Окрім того, кожне запитання доповнене цікавими фактами про державну владу та місцеве самоврядування. Автор інтерактивного опитування -  Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

"У 2021 році Україна святкує 30 років відновлення незалежності. Це свято кожного з нас. Адже, як записано у статті 5 Конституції України, «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ». Причому ми з вами здійснюємо владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Багатьом відомо, як відновлювалась і працює державна влада. Та лише меншість обізнана в деталях із роботою влади, що перебуває від нас на відстані витягнутої руки. Останніми роками у ЗМІ часто звучить магічне слово «децентралізація» як фінальна фаза розвитку місцевого самоврядування. Пропоную витратити 10 хвилин і через цікаві запитання простежити в ретроспективі шлях місцевого самоврядування в Україні", - зазначив Олександр Слобожан.

ПОЧАТИ ТЕСТ

Пресслужба Житомирського РВ АМУ