Житомирська область виконала план реконструкції приймальних відділень на 100%, – Олексій Чернишов

Дата: 12.08.2021 14:34

У Житомирській області на 100% виконано план реконструкції приймальних відділень в опорних лікарнях у рамках Програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Темні та вузькі коридори, незручні кабінети у медзакладах мають вже відійти в минуле. Пацієнти приходять до лікарень, аби отримати якісні послуги. Важливим аспектом є сучасні підходи до будівництва – роботи виконали з урахуванням нових будівельних норм та із застосуванням енергоефективних заходів. Приймальні відділення лікарень стали сучасними та комфортними для пацієнтів та медиків», – зауважив Олексій Чернишов.

У рамках Програми частину об’єктів капітально відремонтували, а в низці – провели повну реконструкцію. Йдеться про сім приймальних відділень у різних куточках Житомирської області. Крайньою в переліку стала Лікарня №1 у Житомирі. Левова частка об’єктів знаходиться на території області.

Перелік капітального ремонту та реконструкції приймальних відділень на Житомирщині:

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.