Житомирська область, Бердичівський район

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко взяв участь у відкритті дитячого садочку у Чоповичах. ФОТО

Сьогодні, 22 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до відкриття дитячого садочку «Краплинка» у смт Чоповичі Коростенського району, реалізованого завдяки програмі Президента України «Велике Будівництво».

Участь у відкритті також взяли народні депутати України, керівництво району та Чоповецької громади та її жителі.

«Мені надзвичайно приємно відкривати такі об’єкти, в яких лунає дитячий сміх. На досвіді реалізації цього проєкту жителі громади переконалися у тому, яким ефективним може бути співпраця з державою в рамках програми Президента «Велике будівництво» і вже готують нові проєкти», — наголосив Віталій Бунечко.

Також голова облдержадміністрації зазначив що, в результаті реалізації проєкту створено новий дошкільний навчальний заклад на 80 дитячих місць для чотирьох вікових груп.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, було виконано такі роботи:

• перепланування та облаштування приміщень згідно з функціональним призначенням;
  • улаштування даху;
  • заповнення віконних та дверних прорізів;
  • прибудову двоповерхових блоків;
  • монтаж усіх інженерних систем та комунікацій, сантехнічних приладів та технологічного обладнання;
  • опорядження, оздоблення та меблювання внутрішніх приміщень;
  • фасадні роботи, будівництво тіньових навісів на дитячому майданчику;
  • благоустрій території;
  • передбачено доступність, енергоефективність, модернове оформлення, дизайн.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 19,7 млн грн, з яких 17,0 млн грн – з Державного фонду регіонального розвитку, 2,6 млн грн – з місцевого бюджету.

Нагадаємо, що в рамках Програми Президента «Велике будівництво» також завершено реконструкцію приміщення дошкільного навчального закладу №32 у Житомирі.

Крім того, на Житомирщині триває будівництво та капітальний ремонт доріг. Так, 21 липня Віталій Бунечко проінспектував капітально відремонтовану автодорогу Дубрівка–Хижівка.

Довідково. Генеральний підрядник – ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект», м. Львів.