Житомирська область, Бердичівський район

Інформаційне повідомлення для потенційних орендарів комунального майна

Селищна рада повідомляє про намір передачі в оренду на аукціоні нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, що перебуває на балансі Червоненської селищної ради.

Об’єктами оренди є приміщення в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою Житомирська область, Бердичівський (Андрушівський) район, смт. Червоне, провулок  Базарний, 6,  а саме:

Назва об’єкту

Площа приміщення,

кв. м

Вартість об’єкта оренди - ринкова (оціночна) вартість, грн.

Цільове призначення використання приміщення

(кімнати №1 та №10)

44,7

90 104,00

Розміщення аптеки для здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами та виробами медичного призначення

(кімната №2)

16,7

33 663,00

Розміщення стоматологічного кабінету для надання всіх видів стоматологічної та зуботехнічної допомоги населенню, розміщення закладу охорони здоров’я,  приватна медична практика, розміщення ветеринарної аптеки

(кімнати №3-№9)

71,5

144 126,00

Будь-яке цільове призначення

Ознайомитись з більш детальною інформацією, щодо умов передачі в оренду  вказаного нерухомого майна та  взяття участі в аукціонах можливо за наступним посиланням:

а також на сайті Червоненської селищної ради: https://chervonenska-gromada.gov.ua/orenda-komunalnogo-majna-1626082897/, та за телефоном 0680435209 .

Запрошуємо взяти участь в електронному аукціоні!

Виконавчий комітет Червоненської селищної рад