Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.06.2021 16:26
Кількість переглядів: 596

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Червоненської селищної територіальної громади на період дії Порядку використання субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року № 36 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 року № 878, зі змінами» (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами).

 

Конкурс проводиться відповідно до рішення IX сесії Червоненської селищної ради VІІІ скликання від 10.06.2021 року  «Про порядок використання іншої субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та оголошення конкурсу по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали наслідок Чорнобильської катастрофи».

 

Граничний обсяг видатків, передбачений в бюджеті Червоненської селищної територіальної громади  (за рахунок субвенції з бюджету області) для фінансування пільгового забезпечення лік на 2021 рік становить 2 200 грн 00 коп. з можливістю дофінансування з місцевого бюджету власних коштів.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

 • Наявність у надавачів послуг відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;
 • Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
 • Наявність мережі аптечних та стоматологічних установ, претендентів для участі у конкурсі;
 • Наявність відповідного рівня кваліфікації персоналу претендентів для участі у конкурсі.
 • Наявність та функціонування аптечних установ, стоматологічних закладів на території Червоненської селищної територіальної громади.
 • Наявність обладнання та матеріально-технічної бази.

Умови подання конкурсних пропозицій

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 • заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 • копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
 • довідку про банківські реквізити;
 • копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;
 • відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
 • відомості про мережу функціонування аптечних установ та стоматологічних закладів на території Червоненської селищної територіальної громади;
 • відомості про кваліфікацію персоналу;
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта-господарювання .

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.<