Весняна толока!

Дата: 29.04.2021 09:33
Кількість переглядів: 1906

Наприкінці минулої неділі колектив селищної ради організував толоку: прибрали парк від сміття, реставрували та покрасили альтанки, очистили прибережну лінію озера від мулу та висадили алею молодих дубків. До 35 роковин Чорнобильської катастрофи на честь героїв-ліквідаторів працівники селищної ради, за сприяння обласної партійної організації «Сила і Честь», висадили алею з саджанців туй та кущів троянд. Місцем посадки було обрано підхід до братської могили та пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної Війни.

Приємно що наші медичні працівники теж приєднались до цього заходу, за що ми їм щиро дякуємо. Велика подяка всім не байдужим жителям громади, які долучились до цієї акції. Шкода лише, що не велика кількість мешканців громади проявила свідомість та відізвалась допомагати. Адже чиста громада починається з маленьких кроків і спільних зусиль кожного з нас.