З 1 квітня 2021 року на території Червоненської селищної територіальної громади стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Дата: 01.04.2021 11:52

З першого квітня 2021 року на    території Червоненської селищної територіальної громади розпочинається  весняно літня заборона лову водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.

Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Держрибагентства у Житомирській області, заборонений у такі строки:

• у річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно);
  • на водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня (включно);
  • в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 30 червня (включно) .

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ (межі визначені у наказі). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.