Житомирська область, Бердичівський район

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 1

чергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

смт. Червоне                                                                     22 березня 2021 року

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

1. Перевести на дистанційне навчання загальноосвітні заклади Червоненської селищної територіальної громади на термін з 22 березня 2021 року по 26 березня 2021 року включно.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

2. Продовжити карантинні протиепідемічні заходи в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» с.Крилівка.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

3. Заборонити з 22.03.2021 року  на території Червоненської селищної територіальної громади суб’єктам господарювання, які прирівнюються до організацій громадського харчування (кафе, магазини-кафе, тощо), приготування та продаж кавових напоїв, чаїв, фаст-фудів, хот-догів, тощо, за виключенням суб’єктів господарювання, які працюють за адресною доставкою та на виніс за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

4. Рекомендувати Андрушівському РС  У ДСНС України у Житомирській області проведення санітарної обробки (дезінфекції) у місцях масового скупчення людей на території Червоненської селищної територіальної громади.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

5. Рекомендувати дільничному офіцеру поліції ВПД №1 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Яковчуку Я.М. посилити контроль за дотриманням карантинних заходів та громадського порядку по виконанню протиепідемічних обмежувальних заходів для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами та доповненнями.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

6. Мобільній групі щодо запобіганню занесенню і поширенню випадків COVID-19 на території Червоненської селищної ради, створеної розпорядженням голови Червоненської селищної ради від 01.03.2021 року №11, збільшити інтенсивність контрольних рейдів щодо перевірки дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня  епідемічної небезпеки, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами та доповненнями.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

7. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

8. Заборонити проведення на території Червоненської селищної територіальної громади з 22.03.2021 року проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 4 кв .м. на одну особу.

Термін виконання: невідкладно до стабілізації ситуації

9. Відділу освіти та економічного розвитку, старостам відповідних старостинських округів  всіма доступними засобами забезпечити інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації та соціальні мережі, щодо встановлення додаткових протиепідемічних заходів на території Червоненської селищної територіальної громади, а також необхідності суворого виконання вимог із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.