27 грудня 2017 року у смт. Червоне урочисто відкрили головну новорічну ялинку громади. На майданчику біля селищної ради зібралося чимало гостей.

Дата: 28.12.2017 16:45

Під мелодії різдвяних колядок зібралась громада біля селищної ради, щоб розпочати новорічні та різдвяні святкування. Радісна малеча пританцьовувала в очікуванні дива, адже  всі чекали на Діда Мороза та Снігуроньку.

Відкрив цьогорічне свято Зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Веретенце» з виконанням щедрівок та колядок.

Традиційно зі сцени з привітальним словом виступив селищний голова Ящук Ю.В. та побажав усім родинного затишку, здоров'я, благополуччя, достатку, а найголовніше – миру.

Після вітання голови, під гучні оплески, головна новорічна окраса селища засяяла сотнями різнобарвних вогнів, а на усіх присутніх чекало справжнє свято.

Із задоволенням присутні слухали святковий концерт у виконанні аматорських колективів громади: с. М.Мошківці, с. В.Мошківці, с. Крилівка та с. Глинівці.

Наприкінці свята з’явилися Дід Мороз та Снігуронька, на яких так чекала малеча. Діти охоче розказували віршики, співали пісеньки та водили хороводи, за що їм Дід Мороз щедро роздавав подарунки.

Також хочемо подякувати нашим підприємцям, які надали подарунки для проведення свята, а саме: Пально В.П., Кравець С.В., Гавазі О.С., Мігдаль Ю.Ю., Прохневській О.Г., ФОП Сідоренко Л.О., Кулачок А.Л., Стельмах О.М., Семеній М.В., Волинець Т.С., Поліщук О.М., Нікешину В.С., Нанівській Л.М.