Подарунки від "Паритету"

Дата: 06.10.2017 16:12

29 вересня 2017 року до нашої громади  вдруге завітала Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», яку представляли Наталія Тарасенко - голова організації, Олена Остапчук та робоча група Червоненської ОТГ. На даному заході  обговорювалося питання гендерної нерівності. Завдання робочої групи  донести до  кожного жителя громади інформацію, що кожна людина має рівні права незалежно від статі, раси, кольору шкіри чи віросповідання.

У планах на майбутнє створення клубів для перегляду відео, де жителі об’єднаної територіальної громади зможуть подивитися цікавий фільм та в теплій, дружній атмосфері за  чашечкою кави, обговорити проблеми сьогодення.

А сьогодні від ЖОМГО «Паритет» Червоненська ОТГ отримала в подарунок  стереосистему, екран для проектора, проектор, ноутбук та 25 м’яких пуфів.

Найближчим часом очікуємо на відкриття відеоклубу.

Інформацію підготувала

спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій

Войновська Н.Л.