Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Шановні батьки! Нагадайте дітям важливі правила безпеки життєдіяльності!

Забезпечення безпеки дітей - один з напрямків діяльності ДСНС України. Значна частина профілактичних заходів спрямована саме на дитячу аудиторію. Наразі завершились літні канікули і школярі знову сіли за парти. Кожна дитина з емоціями згадує, як провела літо, подорожі та цікаві історії.

Проте, незважаючи на те, наскільки насиченими були канікули, слід не забувати й про правила безпеки життєдіяльності. Для того, щоб діти згадали основні правила безпеки, андрушівські  рятувальники радять батькам в черговий раз провести профілактичні бесіди та нагадати основи безпечної поведінки, порядок правильних дій у разі різного роду надзвичайних ситуацій.
Шановні дорослі, поясніть дітям основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів із сірниками, відкритим вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Обов'язково розкажіть дитині про те, як себе вести у разі загоряння або задимлення та наголосіть про заборону ховатись під ліжком чи у шафі.
Також, поясніть хлопцям та дівчаткам що таке вибухонебезпечні предмети і яку небезпеку вони несуть. Попередьте, що небезпечні предмети можуть бути замасковані під звичайні, на перший погляд, безпечні речі. Тому, дітям не слід підходити близько до незнайомих знахідок, брати їх до рук, тим більше розбирати, бити по ним чи приносити додому. Малечу потрібно навчити, як необхідно діяти у таких ситуаціях.
А для того, щоб вберегти оточуючих від небезпеки, дітей слід ознайомити з номерами екстрених служб, фахівці яких можуть підказати  правильні дії в складній ситуації.
Шановні батьки, пам’ятайте безпека ваших дітей в першу чергу залежить від вас! Навчайте їх правилам безпеки та дотримуйтесь цих правил самі.

                                                                                                              Головний інспектор Андрушівського РС

УДСНС України у Житомирській області

Сергій ПРОКОПЕНКО« повернутися до списку новин