#Децентралізація: юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад. Методично-інформаційні матеріали

Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою», реалізувала Проєкт «Юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад».

У рамках проєкту Асоціація розробила низку інформаційно-методичних матеріалів:

• Юридичний порадник з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування (ЗАВАНТАЖИТИ 3,1 МБ);
  • Запитання відповіді щодо юридичного супроводу та судового представництва об’єднаних територіальних громад (ЗАВАНТАЖИТИ 1,4 МБ);
  • Зразки процесуальних судових документів для підвищення якості юридичного супроводу органів місцевого самоврядування (ЗАВАНТАЖИТИ 1,3 МБ).

Матеріали розраховані на посадових осіб органів місцевого самоврядування, але в першу чергу будуть цікаві юристам та головам місцевих рад.

Матеріали підготовлені за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії. Зміст є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U–LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії.

#Децентралізація

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua