Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

До УВАГИ! У Державному архіві Житомирської області працює “гаряча лінія”

В умовах дотримання карантинних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та з метою забезпечення взаємодії з громадськістю, налагодження суспільного діалогу, підвищення рівня соціального обслуговування громадян та скорочення термінів вирішення питань, що надходять від жителів області, у Державному архіві Житомирської області працює “гаряча лінія” за номером телефону (0412) 42-59-06. 

Державним архівом Житомирської області ведеться електронна реєстрації звернень, що надходять на телефон «гарячої лінії». Так, упродовж липня 2020 року надійшло 51 звернення від жителів Житомирщини.

Довідково. Номер “гарячої лінії” у Державному архіві Житомирської області закріплено наказом держархіву області від 12.07.2016 року за № 23 на виконання Закону України «Про звернення громадян», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (із змінами).

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин