Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 2009 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 05.08.2020 (за минулу добу – 4 серпня) зареєстровано 42 нових лабораторно підтверджених випадки.

Всього випадків (з наростаючим підсумком) –  2009.

Одужало всього – 1500

Померло всього – 40.

За добу надійшло повідомлення про підозру – 41.

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 3510.

Всього проведено досліджень за добу лабораторією ОЛЦ – 216, із них позитивних – 56, із них 42 нових.

Всього проведено досліджень (з наростаючим підсумком) лабораторією ОЛЦ – 21696

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 04 серпня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

• у закладах охорони здоров’я першої хвилі – всього ліжок 2904; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 454, з яких 82 зайнято хворими на COVID-19 (2,8% від загальної кількості ліжок);
  • у закладах охорони здоров’я другої хвилі – всього ліжок 1509; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 155, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua