Профілактика коронавірусу. ІНФОГРАФІКА

Станом на сьогодні, 05 серпня, кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в Україні зросла до 75 490 випадків, з яких – 1788 летальних. У Житомирській області підтверджено 2009 випадків, з яких 42 – за минулу добу.

Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи, зокрема карантинні, є доволі ефективними в боротьбі з COVID-19.

З 3 серпня у Житомирській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Будьте відповідальними, дотримуйтеся умов карантину, вживайте профілактичних заходів!

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

• ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
  • носіть захисну маску в громадських місцях;
  • уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua