Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Музей космонавтики запрошує до онлайн-святкування свого 50-річчя

1 серпня Музей космонавтики ім. С.П. Корольова у м.Житомирі відзначатиме свій 50-річний ювілей.

В умовах адаптивного карантину внесено зміни до плану проведення заходів із дотриманням санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Так, планом передбачено покладання квітів до пам’ятника та бюсту С.П. Корольова за участю керівництва Житомирської ОДА та проведення в обмеженому режимі урочистостей у Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, що транслюватимуться онлайн на сторінці Житомирської ОДА у Фейсбук.

Дирекція музею інформує про те, що у зв’язку з необхідністю дотримання вимог карантину урочисте засідання з нагоди 50-річчя Музею космонавтики ім.С.П.Корольова відбудеться виключно за запрошеннями.

Журналісти матимуть можливість спілкування з гостями й учасниками урочистостей з 10-00 до 12-00 під час церемонії покладання квітів до бюсту С.П.Корольова та проведення святкової фотосесії біля музею.

Також у рамках відзначення річниці 2 серпня у Музеї космонавтики ім.С.П.Корольова відбудеться традиційний День відкритих дверей – безкоштовне відвідування музейних експозицій та нових виставок!

Звертаємо увагу на те, що музей працює у звичному режимі – з 10.00 до 17.15; одночасно у приміщенні музею може перебувати не більше 30 осіб; обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту (маски).

Нагадаємо, що 2020 рік у Житомирській області оголошений роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

#Музей_Космонавтики 

#Житомирщина_Вражає

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин