Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Відзначення Дня Конституції та Дня молоді!

Для відзначення Дня Конституції та Дня молоді з 23 червня в бібліотеках громади було розгорнуто книжкові виставки та тематичні полички :«Конституція  - від козаків до сьогодення», «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована  правознавча, історично-довідкова література.

Проведено онлайн правову гру «Конституція – твої права і обов’язки». В ігровій формі юним громадянам країни нагадали про права і обов’язки громадян України. Презентували читачам літературу про історію Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію. Було проведено також онлайн урок державності «Конституцію вивчаємо, поважаємо, пам’ятаємо». Протягом тижня проводились онлайн вікторина на найкращого знавця Конституції України та вікторина «Молодь обирає Україну вільну». В усіх закладах культури громади пройшли виставки дитячих робіт «Руки дітей творять добро».

 Відбулась також  молодіжно – спортивна програма до Дня молоді «Молодь це: здоров’я, краса та сила» та проведено товариський матч по футболу «Червоне - Нехворощ».

28 червня в населених пунктах громади на державних установах було вивішено Державний Прапор України.

Заходи були проведені з суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.20 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID -19».« повернутися до списку новин