У Житомирі відбудеться презентація щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2019 рік

Дата: 25.06.2020 15:49

З метою сприяння правовій поінформованості населення Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини заплановано проведення у Житомирській області презентації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання прав та свобод людини і громадянина за 2019 рік.

Про це інформує регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області Олена Коваленко.

Презентація щорічної доповіді проводиться для працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських об’єднань та представників ЗМІ.

Коли? 30 червня 2020 року о 12:00.

Де? У режимі онлайн за допомогою відеозв’язку.

Контактна особа: Олена Коваленко, (098) 178-26-71.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua