Сьогодні перше тестування з математики ЗНО-2020: соціальна дистанція та засоби захисту обов’язкові

Саме сьогодні, 25 червня, стартує ЗНО-2020. Перший предмет для тестування – математика. Цей предмет обрали понад 186 тис. випускників.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, для проходження тесту зареєструвалися 186 тис. 072 особи, для яких створено 12 тис. 618 аудиторій у 795 пунктах тестування.

Будьте максимально відповідальними, дотримуйтесь рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання та не забувайте, що безпека – спільна відповідальність.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

• оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Увага! Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці в аудиторії тестування.

Бажаємо кожному учаснику та учасниці у безпечних умовах показати свій найкращий результат на ЗНО.

#ЗНО #Вступ2020

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua